Корпоративне право та M&A

Ключовим аспектом у створенні та функціонуванні будь-якого бізнесу є питання корпоративного права та M&A. У цій сфері, ЮК «Професійний правовий захист» надає клієнтам комплексні послуги зі супроводу діяльності бізнесу, включаючи правову підтримку договорів щодо злиття та поглинання, придбання та відчуження, реструктуризації, а також проводить консультування з питань корпоративного управління.

Ми також допомагаємо нашим клієнтам звести нанівець будь-які правові та фінансові ризики, що виникають на всіх етапах діяльності, шляхом розроблення стратегій та прийняття дієвих рішень з питань створення, поточної діяльності, реорганізації чи ліквідації компаній.

Фахівці ЮК «Професійний правовий захист» мають значний досвід укладення складних корпоративних угод в різних сегментах економіки, а наші клієнти, цінують нас передусім за інноваційне мислення, прогресивність, здатність приймати ефективні та якісні рішення.


Наша команда надає повний спектр послуг, зокрема:

Забезпечення правової підтримки інвестиційних проектів: створення, реструктуризація і ліквідація бізнесу, забезпечення дотримання вимог контролюючихорганів;
Повне супроводження транзакцій зі злиття та поглинання;
Проведення аналізу, надання консультацій та розроблення системи корпоративного управління;
Забезпечення інтересів клієнта перед державними органами, отримання необхідних дозволів та погоджень;
Супровід внутрішніх спорів Клієнта та стягнення заборгованості;
Представництво інтересів Клієнта у переговорних процедурах.

 

Вам потрібна консультація?

Ми готові допомогти вам розібратися з Вашою проблемою.
Надайте нам подбати про законну сторону.

    English