Вирішення судових спорів

Зіткнення інтересів сторін - одна з найбільш складних і комплексних проблем у сферах правового супроводу бізнесу та приватно-правових відносин.

Практика вирішення судових спорів є ключовою практикою ЮК «Професійний правовий захист». Наші фахівці вже більш ніж 15 років успішно супроводжують інтереси клієнтів в усіх судових інстанціях України, судах іноземних юрисдикцій та міжнародних арбітражних центрах.

Ми беремося за складні проекти, які передбачають вироблення комплексної стратегії, унікального підходу та представляємо інтереси наших клієнтів, які виникають у найрізноманітніших сферах та галузях: договірні правовідносини, банківське та фінансове право, банкрутство та реструктуризація, державні закупівлі, управління активами, конкуренція та антимонопольне право, будівництво та нерухомість, міжнародний арбітраж, інвестиції, податки, митні питання, ліцензування, трудове право, цивільне право, тощо.

Крім судового захисту інтересів, ми пропонуємо нашим клієнтам різні способи досягнення бізнес-результату та ефективно усуваємо розбіжності ще на стадії досудового врегулювання, забезпечуючи юридичну підтримку та супровід на всіх етапах врегулювання спорів, від аналізу перспектив судового спору, представництва інтересів в суді чи укладення мирової угоди та до стадії примусового виконання рішення.

Наш багаторічний досвід, глибоке розуміння бізнесу клієнтів, вміння фокусуватися на їхніх проблемах, дозволяє нам супроводжувати та вирішувати найбільш складні судові спори, надаючи нашим клієнтам практичні рішення та високоякісні юридичні послуги.


Наші послуги охоплюють, але не обмежуються:

Представництвом інтересів клієнта у всіх видах спорів (господарські, адміністративні, цивільні, трудові, корпоративні, договірні, спори у сферах: банківського та фінансового права, стягнення заборгованості та повернення майна, банкрутства та реструктуризації, нерухомості та будівництва, антимонопольного та конкурентного права, спори з органами державної влади, місцевого самоврядування, тощо) в усіх судових інстанціях України (судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах, в тому числі у Верховному Суді та Конституційному Суді України), судах іноземних юрисдикцій, міжнародних арбітражних центрах;
Представництвом інтересів Клієнта у переговорних процедурах перед фізичними та юридичними особами;
Розробленням, супроводом та забезпеченням контролю виконання мирових угод, плану реструктуризації заборгованості;
Повним юридичний супроводом виконавчих проваджень;
Забезпеченням захисту клієнта у кримінальних справах з економічних та податкових злочинів.

 

Вам потрібна консультація?

Ми готові допомогти вам розібратися з Вашою проблемою.
Надайте нам подбати про законну сторону.

    English