Перемовини та медіація

Світове співтовариство давно усвідомило, що застосування медіації часто є більш ефективнішим та результативнішим заходом, ніж звернення до Суду. Медіація – процес, в якому нейтральна третя сторона (медіатр) допомагає вирішити конфлікт, сприяючи виробленню добровільної угоди між сторонами, що конфліктують, а сама процедура медіації, допомагає сторонам знайти консенсус – домовленість, що має задовольнити інтереси всіх сторін.

ЮК «Професійний правовий захист» надає комплексні послуги, пов’язані з організацією проведення перемовин та медіації, а також представлення інтересів клієнтів під час проведення цих процедур.

Команда ЮК «Професійний правовий захист» володіє, як необхідним досвідом, так і відмінними дипломатичними та психологічними вміннями та навичками, необхідними для успішного ведення переговорів та медіації.


Наші послуги включають:

Забезпечення правового аудиту правовідносин, що є предметом переговорів / медіації надання оцінки та перспектив перемов для Клієнта;
Підготовка переговорної позиції Клієнта;
Розроблення стратегії досудового врегулювання спору, підготовка процесуальної документації, супровід переговорів щодо укладення мирової угоди;
Забезпечення правового, комунікаційного, психологічного супроводу клієнта під час перемовин;
Надання консультацій щодо ризиків і перспектив вирішення спору шляхом застосування процедури медіації;
Забезпечення здійснення процесу медіації висококваліфікованими та досвідченими медіаторами.

 

Вам потрібна консультація?

Ми готові допомогти вам розібратися з Вашою проблемою.
Надайте нам подбати про законну сторону.

    English